لول سوئیچ LS-12 عیوض تکنیک یا کنترل کننده سطح مایعات

Liquid Level Switch LS-12

از {{model.count}} رای
تعداد
نوع
محصول در بسته بندی اصل تضمین سلامت و اصل بود کالا طبق مشخصات درج شده .
لطفا توجه فرمایید : تمامی قیمت ها افزایش یافته لطفا قبل از خرید و واریزی وجه آن( قیمت را استعلام فرمایید) با تشکر .
فروشنده: فروشگاه اینترنتی اتوماسیون جنوب
آماده ارسال ناموجود
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

لول سوئیچ تیپ LS 12 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد.لول سوئیچ تیپ LS 12 در فشار نامی 16 و اتصال فلنجی و دمای کاری 220 درجه سانتی گراد یا 220°C تولید می شود.از لول سوئیچ تیپ LS 12 در مخازن آب ،دی اریتور ،تانکهای سوخت ،مخازن کندانس ،منابع تحت فشار ،تانکهای اسید ،تصفیه خانه های آب و …استفاده می شود.  به دلیل عدم ارتباط مکانیکی و الکتریکی بین قطعات داخل و خارج مایع، با امنیت بیشتری می‌توان این لول را دنصب کرد. همچنین با توجه به سوراخ‌های تعبیه شده بر روی اهرم ارتباطی این دستگاه و با جابه جایی پین‌ها میدان بازی شناور را می‌توان تغییر داد و ارتفاع تحت کنترل قابل تنظیم است. نوسانات سریع مایع باعث قطع یا وصل مدار نمی‌شود. کلیه قطعات داخل مایع از جنس استنلس استیل بوده و دارای عمر طولانی می‌باشد. دستگاه در مقابل نفوذ آب دارای آب بندی کامل می‌باشد.


لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12

اطلاعات محصول:

 • نام محصول : لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12
 • کد محصول : LS Type 12
 • نام انگلیسی : Liquid Level Switch Type LS12دامنه عملکرد: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12

لول سوئیچ تیپ LS-12 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار کاری  16 bar و سایز اتصال دنده ای سایز 1"NPT دمای کاری 220°C یا 428°F اساس استانداردهایDIN یاANSI   تولید می شود. از این تجهیز در دیگهای بخار، دی اریتور، منابع تحت فشار، تانکهای سوخت، مخازن آب ، مخازن کندانس و ... استفاده می شود.

طرز کار: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12

تغییر سطح مایع در لول سوئیچ تیپ LS-12 ، موجب حرکت شناور داخل محفظه دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-12 می شود و این حرکت از طریق اهرم ارتباطی و چرخش محورها به وسیله بازوی نگهدارنده به کلیدهای جیوه ای (یا میکرو سوئیچ ها) منتقل می شود و موجب حرکت جیوه داخل کلید از یک سمت به سمت دیگر می گردد که در نهایت باعث برقراری جریان مابین الکترودهای آن می شود. بدین طریق می توان فرمانهای (ON-OFF) را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات مختلف از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدها و غیره را کنترل کرد که در نتیجه آن  سطح مایع در ارتفاع مورد نظر ثابت نگه داشته  می شود. .

 

طریقه‌ی نصب: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12

دستگاه کنترل کننده سطح لول سوئیچ تیپ LS-12  از کنار مخازن بصورت عمودی بوسیله لوله ی اتصال ("1) دنده ای یا فلنجی در ارتفاعی که قصد کنترل سطح را داریم نصب می گردد. ویژگیهای این کنترل کننده سطح مایع عبارتند از :کنترل مستمر و منظم سطح سیال در وضعیت  NO-NC ، قابلیت نصب در مکان هایی با حرارت بالا ، قابلیت نصب در مکان هایی که نیاز به ضریب اطمینان بالا دارد ، قابلیت نصب در مکان های پرخطر که احتیاج به مجوز و گواهی عملکرد دارد ، عدم احتیاج به تعمیرات و سرویس پیاپی، دارای آب بندی کامل با استفاده از مکانیزم بیلوز سیل را می توان نام برد.

 

دانلود کاتالوگ محصول و آموزش نصب و راه اندازی لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12


لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12

لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS 12 جهت کنترل سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم، به کار برده می شود. فشار اسمی این دستگاه 16 بار و حداکثر دما کاری 220 درجه سانتیگراد میباشد.

نحوه عملکرد

نحوه عملکرد این لول سوئیج بر اساس الکترومکانیکی می باشد. با تغییر سطح و یا به عبارتی تغییر ارتفاع مایع، توپی متصل به این محصول به صورت عمودی بالا و پایین می شود. در اثر حرکت این توپی، ارتباطی از اهرم به آهنربایی انتهای اهرم انتقال می یابد. در نتیجه لیمیت سوئیچ تعبیه شده در داخل دستگاه را قطع یا وصل می کند. بدین صورت فرمان on/offرا به مدار های الکتریکی ارسال می کند و نجهیزات الکتریکی مختلفی را کنترل می نماید.

کاربرد لول سوئیچ

 • مخازن آب
 • دی اریتور
 • تانک سوخت
 • مخازن کندانس
 • منابع تحت فشار
 • تانک اسید
 • تصفیه خانه آب

انواع محصولات با کیفیت ایرانی در نمایندگی عیوض تکنیک به فروش می رسد. در صورتی که قصد خرید داشته باشید، می توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره فنی ما برخوردار شوید و مطمئن تر خرید کنید.  هم چنین می توانید سفارشات خود  را به صورت خرید اینترنتی ثبت نمایید.

محصولات مرتبط

pcv type23-33

شیر کنترل فشار ورودی/فشارشکن 6 اینچ عیوض تکینک مدل PCV 23-33

LT-44

لول ترانسمیتر مایع عیوض تکنیک مدل LT44

fs 16-02

فلوسوئیچ عیوض تکنیک مدل FS 16-02

ts22-31

سنسور دما عیوض تکنیک مدل TS 22-31

AV1301

هواگیر فلوتری ( ایر ونت ) عیوض تکنیک مدل AV13-01

pcv type 41-23

شیر فشار شکن بخار عیوض تکنیک 1/2 اینچ مدل PCV 41-23

ول سوئیچ مایعات تیپ LS04 یکی از محصولات پر فروش و با کیفیت شرکت عیوض است. این محصول قابلیت اتصال به فلنج را دارد برای همین در دو نوع فلنج مقابل آهنی و فلنج مقابل استیل تولید و در بازار فروخته می‌شود. فروشگاه شیر صنعتی هر دو مدل این لول سوئیچ را جهت فروش دارد.


محصول مرتبط: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 02

مکانیزم کاری لول سوئیچ مایعات تیپ LS04

لول سوئیچ LS-04 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که ان را نصب می‌کنیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اساس کار این دستگاه، الکترومکانیکی است. با تغییر سطح مایع، توپی متصل به دستگاه در جهت بالا و پایین (عمودی) به حرکت در می‌آید. این حرکت از طریق اهرم ارتباطی به آهنربای تعبیه شده در انتهای اهرم انتقال می‌یابد و موجب دفع و تغییر وضعیت آهنربای موجود در پشت فلنج و داخل محفظه می‌گردد و در نتیجه لمینت سوئیچ تعبیه شده در داخل دستگاه را قطع و یا وصل می‌نماید. بدین طریق می‌توان فرمان‌های ON-OFF را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات الکتریکی مختلفی از جمله الکتروپمپ‌ها، سلونوئیدولوها و غیره را کنترل نمود.

محصول مرتبط: لول سوئیچ مایعات تیپ LS06

به دلیل عدم ارتباط مکانیکی و الکتریکی بین قطعات داخل و خارج مایع، با امنیت بیشتری می‌توان این لول را دنصب کرد. همچنین با توجه به سوراخ‌های تعبیه شده بر روی اهرم ارتباطی این دستگاه و با جابه جایی پین‌ها میدان بازی شناور را می‌توان تغییر داد و ارتفاع تحت کنترل قابل تنظیم است. نوسانات سریع مایع باعث قطع یا وصل مدار نمی‌شود. کلیه قطعات داخل مایع از جنس استنلس استیل بوده و دارای عمر طولانی می‌باشد. دستگاه در مقابل نفوذ آب دارای آب بندی کامل می‌باشد.

ویژگی لول سوئیچ تیپ LS-04:

 • ماکزیمم فشار کاری: 10 بار
 • ماکزیمم دمای کاری: 150 درجه سانتی گراد
 • نحوه اتصال: special flange
 • متریال توپی و میله: ss304

در صورتی درباره خرید لول سوئیچ مایعات تیپ LS04 نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ مایعات عیوض تکنیک مدل LS-12

لول سوئیچ تیپ LS-12 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار کاری 16 bar و سایز اتصال دنده ای سایز 1"NPT دمای کاری 220°C یا 428°F اساس استانداردهایDIN یاANSI تولید می شود. از این تجهیز در دیگهای بخار، دی اریتور، منابع تحت فشار، تانکهای سوخت، مخازن آب ، مخازن کندانس و ... استفاده می شود.
طرز کار: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12
تغییر سطح مایع در لول سوئیچ تیپ LS-12 ، موجب حرکت شناور داخل محفظه دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-12 می شود و این حرکت از طریق اهرم ارتباطی و چرخش محورها به وسیله بازوی نگهدارنده به کلیدهای جیوه ای (یا میکرو سوئیچ ها) منتقل می شود و موجب حرکت جیوه داخل کلید از یک سمت به سمت دیگر می گردد که در نهایت باعث برقراری جریان مابین الکترودهای آن می شود. بدین طریق می توان فرمانهای (ON-OFF) را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات مختلف از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدها و غیره را کنترل کرد که در نتیجه آن سطح مایع در ارتفاع مورد نظر ثابت نگه داشته می شود. .
طریقه‌ی نصب: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12
دستگاه کنترل کننده سطح لول سوئیچ تیپ LS-12 از کنار مخازن بصورت عمودی بوسیله لوله ی اتصال ("1) دنده ای یا فلنجی در ارتفاعی که قصد کنترل سطح را داریم نصب می گردد. ویژگیهای این کنترل کننده سطح مایع عبارتند از :کنترل مستمر و منظم سطح سیال در وضعیت NO-NC ، قابلیت نصب در مکان هایی با حرارت بالا ، قابلیت نصب در مکان هایی که نیاز به ضریب اطمینان بالا دارد ، قابلیت نصب در مکان های پرخطر که احتیاج به مجوز و گواهی عملکرد دارد ، عدم احتیاج به تعمیرات و سرویس پیاپی، دارای آب بندی کامل با استفاده از مکانیزم بیلوز سیل را می توان نام برد.

فروش اینترنتی لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12 در نیک ابزار

مشخصات لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12 :
فشار کاری : 16 بار / 25 بار
دمای کاری : 220 درجه سانتی گراد
استاندارد حفاظتی : IP65
ظرفیت سوئیچ :
جنس بدنه : چدن
جنس شناور : استیل 316
جنس میله : استیل 316
جنس محفظه سوئیچ : آلمینیوم

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12 به این صفحه مراجعه نمایید.


دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...