محصولات شرکت شکوه الکترونیک .Products of Shokouh Electonic Company


شرکت شکوه الکترونیک در سال 1366 توسط گروهی از علاقمندان به صنعت و پیشرفت ایران شکل گرفته. در سال های شروع هدف اولیه تحقیقات و توسعه صنعت الکترونیک بوده.بعد از دوسال بررسی و مطالعه بازار مصرف و نیاز کشور فعالیت و نحقیقات خود را به طراحی و ساخت نمونه های اولیه و بعد شروع به تولید انبوه رله های کنترلی مشعل در دو نوع گازی و گازوئیلی نموده . پس از توفیق در این امر و معرفی خود در بازار مصرف این کالا به عنوان یک تولید کنند معتبر در سال 1374 و گرفتن نتایج مطلوب بخش توسعه تحقیقات شرکت شکوه الکترونیک شروع به ساخت و طراحی، تولید سایر بخش های مشعل مانند ترانس های جرقه زن و چشم های کنترلی یا فتوسل و شیرهای 2/2  برقی در سایز های 1/8 و 1/4 اینچ و تولید فیلترهای گاروئیل در سایز های 1/2 و 3/4 اینچ نموده   در سال 1384 بزرگترین تولید کننده قعطات مشعل ، مشعلهای گازی و گازوئیلی و دو گانه سوز شده شکوه اککترونیک در سال 1392تولید پکیجهای گرمایشی نموده است ، شرکت با داشتن مهندسین و کارمندان مجرب و متخصص کار آزمود و داشتن چندین خط تولید مجهز اصلی ترین تولید کننده قطعات مشعل در ایران و کشور های همسایه میباشد. 

رله مشعل گازی

رله مشعل گازی یک برد الکترونیکی بر روی مشعل است که وظیفه کنترل فعالیت های مشعل را با توجه به علایم دریافتی از مشعل و دیگ بر عهده دارد. رله مشعل گازی بر خلاف رله مشعل گازوییلی که مکانیکی-الکترونیکی میباشد، تمام الکترونیکی بوده و انواع مختلفی از لحاظ برند، مدل و تاحدی عملکرد دارد. سیگنال دریافتی از ترموستات روی دیگ توسط رله مشعل گازی موجب ارسال دستور از برد رله برای خاموش یا روشن کردن مشعل میشود.

طرز کار رله مشعل گازی

رله های از نظر عملکرد به دو نوع رله تک فاز و دوفاز تقسیم بندی میشوند. رله مشعل گازی بر روی پایه رله با سیم کشی های دقیق نصب میشود. یک میله یا یون وجود یا عدم وجود شعله و آتش را از طریق یک سیم به رله منتقل کرده و در صورت عدم وجود شعله دستورات مقتضی از سوی رله صادر میشود. در صورت عدم وجود شعله، میله یون مشعل نشانه را به رله انتقال داده و رله فرمان ایجاد جرقه را به ترانس جرقه صادر میکند. فاصله میله یون تا اتصال بدنه بایستی در حدود 3 میلی متر باشد. در صورت وجود شعله و با توجه به تنظیمات دستی ترموستات رله اقدام به قطع جریان گاز و خاموش کردن شعله در سقف دمای تعیین شده میکند.

تعمیر رله مشعل گازی

در بسیاری از موارد خرابی رله باعث اختلال در عملکرد مشعل شود. از این رو 2 راه پیشرو داریم. تعویض و تعمیر رله مشعل گازی از گزینه های موجود هستند. البته با توجه به هزینه های تعمیر رله این مورد کمتر انجام میشود، و با توجه به مقایسه هزینه و قیمت خرید و تعمیر مشعل در بسیاری از موارد تعویض رله به صرفه تر میباشد. تعمیر رله مشعل بیشتر در مورد رله های گران قیمت و سه فاز انجام میشود. رله های خارجی ساترونیک، هانیول و زیمنس از جمله مشعل های خارجی هستند که ارزش تعمیر کردن را نسبت به قیمت خود رله دارند. رله های  ایرانی نیز از کیفیت خوبی برخوردار بوده و قیمت مناسبی دارند که باعث میشود کمتر کسی به فکر تعمیر رله مشعل گازی ایرانی باشد. رله شکوه مدل 790 در دو نوع یون دار و بدون یون، رله آذز و پارس از جمله برندهای رله مشعل ایرانی هستند.

تعویض رله مشعل گازی

اغلب مشعل های موتورخانه ها دارای رله های گازی 790 میباشند. در صورت عدم دسترسی به نمونه مشابه بایستی در صورت مغایرت ساختار رله, پایه رله و سیم کشی رله نیز تعویض شوند.

بعد از اطمینان از همخوانی رله،  جریان برق مشعل را قطع میکنیم. سپس اقدام به بازکردن رله معیوب کرده و رله نو را جایگزین کرده و برای متصل شدن به پایه رله پیچ های رله مشعل گازی را سفت میکنیم. سپس اقدام به وصل جریان برق کرده و در صورت صحت عملکرد فیوز و رله مشعل را راه اندازی میکنیم.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک مدل دو وایر دائم جرقه ( Automatic Case)

820,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

ترانس جرقه زن دائم جرقه دو وایر شکوه الکترونیک ( Shokouh type AUTOMATIC Case 2 Wire)تک وایر با وردی (0.25A- 50/60 HZ 60VA sek-15KV Amp)-220AC ولت با قدرت50ma [جرقه 40ma 60VA .ترانس جرقه زن اتوماتیک شکوه الکترونیک ( Shokouh type Automatic Case 2 Wire)تک وایر با وردی 220AC ولت با قدرت50ma جرقه 50ma 60VA همراه با کارت ضمانت از طرف تولید کننده .ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک ( Shokouh )دو وایر با وردی 220AC ولت .( PRIM -230V-0-25A 50-60HZ Secondary . 15 Kv AmpL , 40mA rms  High Voltage System Lgnition Transformer) همراه با دو اتصال محل جرقه زن . این ترانس جرقه زن همراه با کارت ضمانت از طرف سازنده یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . و استفاده و کاربری آن را توصیه می نماییم . جهت هر گونه مشاوره با ما در تماس باشید اتوماسیون جنوب


ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک مدل دو وایر اتوماتیک ( AUTOMATIC)

620,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

ترانس جرقه زن اتوماتیک شکوه الکترونیک ( Shokouh type Automatic 2 Wire)تک وایر با وردی 220AC ولت با قدرت50ma جرقه 50ma 60VA همراه با کارت ضمانت از طرف تولید کننده .ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک ( Shokouh )دو وایر با وردی 220AC ولت .( PRIM -230V-0-25A 50-60HZ Secondary . 15 Kv AmpL , 40mA rms  High Voltage System Lgnition Transformer) همراه با دو اتصال محل جرقه زن . این ترانس جرقه زن همراه با کارت ضمانت از طرف سازنده یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . و استفاده و کاربری آن را توصیه می نماییم . جهت هر گونه مشاوره با ما در تماس باشید اتوماسیون جنوب


ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک مدل دو وایر COF 2

620,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک ( Shokouh type COFY 2 Wire)تک وایر با وردی 220AC ولت .( PRIM -230V-0-25A 50-60HZ Secondary . 15 Kv AmpL , 40mA rms  High Voltage System Lgnition Transformer) همراه با دو اتصال محل جرقه زن . این ترانس جرقه زن همراه با کارت ضمانت از طرف سازنده یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . و استفاده و کاربری آن را توصیه می نماییم . جهت هر گونه مشاوره با ما در تماس باشید اتوماسیون جنوب


ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک مدل تک وایر COF1

620,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

ترانس جرقه زن شکوه الکترونیک ( Shokouh type COFY 1 Wire)تک وایر با وردی 220AC ولت .( PRIM -230V-0-25A 50-60HZ Secondary . 15 Kv AmpL , 40mA rms  High Voltage System Lgnition Transformer) همراه با یک اتصال محل جرقه زن . این ترانس جرقه زن همراه با کارت ضمانت از طرف سازنده یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . و استفاده و کاربری آن را توصیه می نماییم . جهت هر گونه مشاوره با ما در تماس باشید اتوماسیون جنوب


رله مشعل گازی شکوه الکترونیک مدل TypTMG 740-3 نوع 32-32- 220VAC

5,200,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

شرکت شکوه الکترونیک یکی از بزگترین تولید کننده های  مطرح و قابل اعتماد و رو به پیشرفت در رده کاری خود می باشد و تولیدات آن پیوسته در حال افزایش می باشد و تولید کننده انواع رله های مختلف با توجه به نیاز کشور می باشد و در حال حاضر تنوع مختلفی از رله ها و لوازم جانبی آنها را آماده توزیع دارد . که کاربری آنها جهت مصارف مختلف می باشند که عبارتند از مدل Typ TMG 740 که در قاب شفاف پلی کربنات نسوز ارائه می شود با کیفیت بسیار عالی .انواع رله مشعل که در سیستم کنترل تابلوبرق مشعل و یا بویلر قرار دارد ، تجهیزی در سیستم مشعل می باشد که فرمان شروع به کار موتور فن مشعل ، استارت ترانس جرقه زن مشعل ، باز شدن شیربرقی مشعل و تتظیم دمپر هوای مشعل را صادر میکند و همچنین وظیفه چک کردن کارکرد صحیح تمام قطعات مشعل را دارد که از چشمی مشعل یا فتوسل در جلوی مشعل کمک میگیرد که در زمان عدم تشکیل شعله ، با ارسال سیگنال به رله ، فرمان قطع کارکرد سیستم را میدهد.این کار معمولا با روشن شدن چراغ اخطار بر روی رله نمایش داده می شود و تا زمان بر طرف نمودن مشکل بوجود آمده توسط کارشناس مربوط ، امکان روشن شدن مشعل وجود ندارد.

  • ساخت: ایران : شرکت شگوه ال...
  • ولتاژ تغذیه: 220 ولت 40- 50 HZ
  • مدل: TMG 740-3

رله مشعل گازی شکوه الکترونیک مدل Typ G 790

4,400,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

شرکت شکوه الکترونیک یکی از بزگترین تولید کننده های  مطرح و قابل اعتماد و رو به پیشرفت در رده کاری خود می باشد و تولیدات آن پیوسته در حال افزایش می باشد و تولید کننده انواع رله های مختلف با توجه به نیاز کشور می باشد و در حال حاضر تنوع مختلفی از رله ها و لوازم جانبی آنها را آماده توزیع دارد . که کاربری آنها جهت مصارف مختلف می باشند که عبارتند از مدل Typ G 790 که در قاب شفاف پلی کربنات نسوز ارائه می شود با کیفیت بسیار عالی .انواع رله مشعل که در سیستم کنترل تابلوبرق مشعل و یا بویلر قرار دارد ، تجهیزی در سیستم مشعل می باشد که فرمان شروع به کار موتور فن مشعل ، استارت ترانس جرقه زن مشعل ، باز شدن شیربرقی مشعل و تتظیم دمپر هوای مشعل را صادر میکند و همچنین وظیفه چک کردن کارکرد صحیح تمام قطعات مشعل را دارد که از چشمی مشعل یا فتوسل در جلوی مشعل کمک میگیرد که در زمان عدم تشکیل شعله ، با ارسال سیگنال به رله ، فرمان قطع کارکرد سیستم را میدهد.این کار معمولا با روشن شدن چراغ اخطار بر روی رله نمایش داده می شود و تا زمان بر طرف نمودن مشکل بوجود آمده توسط کارشناس مربوط ، امکان روشن شدن مشعل وجود ندارد.


ست کنترل یا اتوماتیک کنترل پمپ مدل Type:SH1 شرکت شکوه الکترونیک

780,000 تومان
{{model.rate}} رای ناکافی

ست کنترل اتوماتیک پمپ آب ( Automatic Pump Control) مدل Type:SH1یکی دیگر از تولیدات شرکت شکوه الکتریک می باشد . یکی از بهترین ها ذر نوع خود می باشد. این شرکت پس از تفیقات فراوان در زمینه تولید انواع رله های مشعل گازوئیلی و گازی و ترانس جرقه زن پس از سال 1368 و موفیت فراوان در باز ایران و کشورهای هم جوار همچنین تولید لوازم جانبی دیگر مشعل ها مانند فتوسل و شیر برقی و فیلتر ها و همچنین تولید پکیج دیواری در سال 1392 تولید جدید خود را بنام ست کنترل پمپ آب را به بازار مصرف با بهترین کیفیت و ضمانت نامه 12 ماه به مصرف کننده محترم معرفی می نماید . این دستگاه مانند تمامی دستگاه دیگر ای شرکت با تست هایی که تا به امروز مشخص شده است یکی از بهترین و ارزانترین با ویژگیهای فنی خود و پشتیبانی گارانتی سرویس و خدمات بعد از فروش و حمایت کامل از مصرف کننده می باشد . ولتاژ تغذیه دستگاه . 220-240 -V/ AC 50/60HZ می باشد با حداکثر جریان 12 آمپر و درجه حفاظت IP65 و حد اکثر فشار 10 بار. (در زیر همین صفحه بخش نگاهی به  ویژگیهای فنی  کاربری ست کنترل شکوه الکترونیک تمامی اطلاعات نصب و راه اندازی و مشخصات فنی درج شد)

  • ساخت: ایران -شرکت شکوه الک...
  • مشخصات و کد فنی Shokouh-SH1: Shokouh-SH1
  • جریان دستگاه: 12A-آمپر
  • حداکثر فشار مجاز: 10 bar

دسته‌بندی