محصولات و تجهیزات اندازه گیری و تست لوترون تایوان Lutron Taiwan


معرفی نامه گمپانی لوترون Lutron تایوان .

این مجموعه در سال 1976 میلادی توسط یکی از اساتید برجسته دانشگاه ملی تایوان تاسیس و طی این  دوران با طراحی و ساخت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و با بهره مندی از پرسنل مجرب و با پیشرفته نرین ماشین آلات تولید بردهای الکترونیکی خود را در زمره کمپانی های مطرح جهان در این رشته معرفی نموده است .

لذا اختصارآ به جند ویژگی اشاره میگردد .

طراحی اختصاصی توسط بخش R&D شرکت لوترون ( اکثر تولیدات دارای گواهی ثبت اختراع می باشند) ارائه رنج کامل در تجهیز آزمایشگاههای برق الکترونیک مخابرات فیزیک شیمی و کنترل صنعتی مطابقت با استاندارهای معتبر بین المللی از قبل ISO 9001 , IEC 1010 - ROHS  دارنده گواهینامه های معتبر کالیبراسیون از جمله ISO 9001-2000 SGS , UKAS  صادرات به 60 کشور جهان از جمله امریکا و اروپای مرکزی  ( آلمان , فرانسه , انگلستان )

استفاده از آخرین تکنولوژی تولید برد های الکترونکی ( lead Free ) که در حال حاضر در امریکا و اروپای مرگزی به عنوان استانداردهای اجباری در تولید می باشد.

محصولات و تجهیزات لوتران در ایران با استقبال خوب و موفق به دلیل داشتن مرغوبت و کیفیت بسیار بالا مورد توجه قرار گرفته و هر روز بر مشتریان آن اضافه میگردد . و تمام مصرف کننده نسبت به این محصول خوش بین و از آن به عنوان یک کالای بسیار مرغوب یاد و مورد نظر قرار می دهند . اتوماسیون جنوب داشتن نمایندگی توزیع آن در شیراز بخش این کالا را به عهده دارد . در صورت داشتن هر گونه سئوال و مشاوره جهت خرید با ما در تماس و مشاوره نمایید . با تشکر اتوماسیون جنوبکمی صبر کنید...

دسته‌بندی