محصولات اکوتک ( ecotec )جهت کنترل انواع پوسه های حرارتی ، فشار و سایر پارامترهای فیزیکی با یک خروجی نصب شده در اندازه های ۴۸*۹۶ و ۹۶*۹۶


مشتریان گرامی ما همیشه سعی کرده ایم شرایطی را از نظر کالای مورد نیاز شما فراهم کنیم که پیوسته در گروه بهترین ها و پر نیاز ترین باشد تا شما مصرف کننده محترم کمال رضایت را از کاربری آن داشته باشید.

محصولات شرکت تولیدی اکوتک (ecotec )یکی از بهترین محصولات در نوع خود می باشد که جهت کنترل انواع پروسه های حرارتی ، فشار و سایر پارامترهای فیزیکی با یک خروجی یا بیشتر در اندازه های مختلف ۴۸*۹۶ و ۹۶*۹۶ بصورت عمودی و  افقی در مدل های متفاوت در حال تولید می باشد . تنوع تولیدات شیکل بودن و طراحی بسیار زیبا و کاربری بسیار آسان و مورد توجه این محصول توانسته است به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات در نوع خود مطرح نماید و پیوسته هر روز مشتریان بیشتری را به سوی خود جذب نماید .  

 توضیحات محصول ecotec SIC38H

سيستم کنترل حرارت یکی از اصلي ترين بخش های هر پروسه عملیات حرارتی است که ميتواند کيفيت خروجي فرايند را تضمين نمايد . سيستم کنترل حرارت اکوتک (ecotec SIC38H) با قابلیت کنترل حرارت تک ست پوینت با قدمت نزدیک به 20 سال حضور در بازار تولید، در خدمت صنایع مختلف کشور می باشد. سيستم کنترل حرارت اکوتک (ecotec SIC38H)  در سايز 48 در 96 ميليمتر با دو ردیف نمایشگر ارائه گردیده و دارای 1 سال گارانتی می باشد. با توجه به اینکه سيستم کنترل حرارت اکوتک (ecotec SIC38H) به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری کاملا تولید داخل است، شرکت سازنده آمادگی خود را برای ایجاد تغییرات بر روی این محصول جهت استفاده در صنایع مختلف اعلام می دارد. امکانات متعدد اعم از خروجی و ورودی و نحوه کنترل حرارت در کنار قدمت نزديک به 20 ساله حضور اين کنترلر در صنايع کشور خودبخود برای مشتریان محترم اميد بخش و دلگرم کننده می باشد .علاوه بر آن قيمت مناسب و سرويس و خدمات پشتيباني منظم از ديگر نقاط برتري اين محصول هستند .

سيستم کنترل حرارت اکوتک (ecotec SIC38H)  مجهز به یک رله نصب شده و کنترل بروش ON/OFF  (PID کنترل مطابق سفارش)برای کنترل انواع پروسه های حرارتی و برودتی طراحی و ارائه شده است . به اضافه اینکه با امکانات اضافه ای چون رله های آلارم اضافه و یا خروجی 0-12 ولت که برای آن قابل ارائه است میتوانید پروسه های مختلفی را کنترل نمایید.

نام تجاری کالاecotec
مدلSIC38H


کارکردTemperature Controller
نمایشگر8digit 7segment
دقت قرائت0.1% Full Range
محدوده دمای کارکرد200-~1790C
دمای نگهداری-10 ~ 60C


انواع سنسور قابل اتصالMulti range J,K,R,S,B,Pt100
تعداد خروجی نصب شده2 Relay
ابعاد پانل48x96mm
ابعاد برش محل نصب46x92mm
تغذیه ورودی90~230VAC
توان مصرفی~2Watt
وزن تقریبی160gr
سایر توضیحات 
قابلیتهای افزایشی PID CONTROL
اقلام همراهManual , fitting Panel Pins


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی