در باره محصولات پارس فانال

فهرست: محصولات پارس فانال :

 • کلید مینیاتوری و محافظ جان پارس فانال
  • پوسته فیوز مینیاتوری پارس فانال
  • بخش داخلی یا مگنت فیوز مینیاتوری پارس فانال
 • ویژگی های کلید مینیاتوری پارس فانال
 • کلید محافظ جان پارس فانال (RCCB)
 • کلید اتوماتیک پارس فانال
 • کنتاکتور پارس فانال

کلید مینیاتوری و محافظ جان پارس فانال

کلید مینیاتوری و محافظ جان در دسته کلیدهای ایمنی قرار دارند که وظیفه آنها محافظت از تجهیزات برقی خانگی و صنعتی در برابر عبور جریان اتصال کوتاه و یا اضافه بار می باشد. این کلیدهای ایمنی توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند که یکی از این شرکت ها پارس حفاظ با نام تجاری پارس فانال می باشد که تولید کننده انواع تجهیزات برق ساختمانی می باشد و محصولات خود اعم از انواع کلید مینیاتوری پارس فانال، محافظ جان، کلیدهای اتوماتیک، کنتاکتور، رله های حرارتی و غیره را با دو سال گارانتی به مشتریان عرضه می کند. انواع کلید مینیاتوری و محافظ جان پارس فانال تحت لیسانس فانال آلمان تولید می شوند و دارنده استانداردهای جهانی و معتبر می باشند و این روزها توانسته اند جایگاه مناسبی را بین تولید کنندگان تجهیزات برقی ساختمانی پیدا کنند.

به طور کلی فیوز مینیاتوری به عنوان قطع کننده های مدار امروزه در خانه ها و دستگاه های حساس برای محافظت و ایمنی افراد و تجهیزات برقی استفاده می شوند. فیوز مینیاتوری پارس فانالنیز در دسته این محصولات قرار دارد و می تواند مدار شما را در برابر جریان های اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت کنید. این محصول دارای دو بخش پوسته و مگنت است که در ادامه به معرفی این دو قسمت کلید مینیاتوری پارس فانال و دیگر فیوزهای مینیاتوری می پردازیم :

کلید مینیاتوری پارس فانال فیوز برق پارس

پوسته فیوز مینیاتوری پارس فانال

بخش خارجی کلید مینیاتوری که تمام قسمت ها درون آن قرار داده می شود بخش پوسته است که از مواد عایق ساخته می شود که این مواد غیر قابل شعله ور شدن هستند و مقاومت حرارتی 960 درجه سانتیگرادی دارند. جنس بدنه کلید مینیاتوری پارس فانال معمولا از موادی مثل کالیت، ملامین یا نوع خاصی از پلی آمید است که در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد و از متریال با کیفیت بالا ساخته شده است. انواع کلید مینیاتوری غیر استاندارد با مواد پلاستیکی ساده و غیر مقاوم تهیه می شوند بنابراین هم در برابر حرارت ناشی از عبور جریان برق مقاومت ندارند و هم ممکن است با زدن جرقه سبب ایجاد آتش سوزی شوند.

بخش داخلی یا مگنت فیوز مینیاتوری پارس فانال

در قسمت زیر پوسته سیم پیچ مسی، هسته مرکزی ثابت و متحرک از جنس مواد فرومغناطیسی، فنر و اتصالات وجود دارد که همه این تجهیزات تشکیل قلب اصلی فیوز برق پارس فانال را می دهند و در برابر جریان های چند برابر جریان نامی کلید و همچنین اتصال کوتاه سریع واکنش داده و باعث قطع فوری کلید می گردند البته این سرعت عملکرد و مقاومت در برابر جریان های چند برابر جریان نامی بستگی به نوع روشنایی (خانگی) و صنعتی (موتوری)دارد.

ویژگی های کلید مینیاتوری پارس فانال

انواع فیوز مینیاتوری پارس فانال دارای گواهی استاندارد و تاییدیه شرکت توانیر می باشند که هم در مصارف خانگی و هم برق صنعتی کاربرد دارند و در برابر اتصال کوتاه در مدار عملکرد مغناطیسی دارند و می توانند با وقوع اتصال کوتاه و اضافه بار در مدار، جریان را قطع کنند تا هم به تجهیزات الکترونیکی شما آسیب نرسد و هم خطر آتش سوزی و آسیب به افراد را کاهش می دهد. کلید مینیاتوری برق پارس فانال دارای مدل های B، C و D می باشد و دارای نشانگر حالت قطع و وصل است و قدرت قطع 6 کیلوآمپر دارد.

فیوز مینیاتوری پارس فانال یا پارس حفاظ را می توانید روی ریل 35 میلیمتری نصب کنید همچنین این محصولات دارای رنگ بندی کلید استاندارد می باشند و امکان پلمپ کلید در آنها وجود دارد.

کلید مینیاتوری یک پل پارس فانال

انواع فیوز مینیاتوری پارس فانال

 • کلید مینیاتوری پارس فانال مدل یک پل با قدرت قطع 6 کیلو آمپر قابل عرضه در جریان های نامی تا 32 آمپر
 • کلید مینیاتوری پارس فانال با قدرت قطع 10 کیلو آمپر در مدل های 1P الی 3P با جریان نامی 4 الی 63 آمپر
 • کلید مینیاتوری پارس فانال DC با قدرت قطع 10 کیلو آمپر در آمپراژهای 6 آمپر تا 63 آمپر در دو تیپ B و C

کلید محافظ جان پارس فانال (RCCB)

کلید محافظ جان پارس فانال نوع دیگری از کلیدهای ایمنی می باشد که در زمان وقوع جریان نشتی در سیستم های الکتریکی خانگی و صنعتی می تواند جریان را قطع کند و از بروز خسارت به تجهیزات الکتریکی و همچنین خطر برق گرفتگی جلوگیری می کند. این کلید برای حفاظت از برق گرفتگی و شوک الکتریکی استفاده می شود و از اتصال زمین و خروج جریان از مدار با حساسیت 30 میلی آمپر، 100 میلی آمپر و 300 میلی آمپر جلوگیری می کند و مدار را قطع می کند.

کلید محافظ جان پارس فانال یا کلید RCCB پارس فانال در مدارهای تک فاز و سه فاز برای جریان های 10 الی 100 آمپر قابل نصب است و در دو مدل اصلی الکترونیک و الکترومگنتیک ساخته می شود. این محصول را می توان روی ریل 35 میلیمتری نصب کرد و در دو مدل 2 پل و 4 پل تولید می شود. عرض کلید محافظ جان دو پل پارس فانال 36 میلیمتر می باشد و در مدل چهار پل این عدد به 72 میلیمتر می رسد همچنین ارتفاع این کلید در محافظ جان دوپل و چهارپل 88 میلیمتر است.

کلید محافظ جان پارس فانال

انواع کلید محافظ جان پارس فانال

 • کلید محافظ جان دو پل PFR 62 با جریان نامی های 10 تا 100 آمپر
 • کلید محافظ جان چهار پل PFR 64 با جریان نامی های 16 تا 100 آمپر
 • کلید محافظ جان ترکیبی پارس فانال PFL5 مدل الکترومغناطیسی با جریان نامی 10 الی 40 آمپر و قدرت قطع 6KA
 • کلید محافظ جان ترکیبی پارس فانال PFL6 مدل الکترونیکی با جریان نامی تا 63 آمپر و قدرت قطع 4.5KA

کلید اتوماتیک پارس فانال

کلید اتوماتیک پارس فانال یکی از انواع کلیدهای ایمنی است و برای حفاظت از مدارهای الکتریکی به کار می رود و از آسیب های ناشی از جریان بیش از حد و اضافه بار جلوگیری می کند. در این کلید پس از تشخیص اضافه بار یا اتصال کوتاه جریان قطع می شود. کلید اتوماتیک کامپکت پارس فانال در مدل های مختلفی ساخته می شود که در دسته بندی اصلی به دو مدل هوشمند و معمولی تقسیم می شود و قدرت قطع جریان آنی را دارد. از کلید های اتوماتیک برای جریان های بزرگ و یا دستگاه هایی با ولتاژهای بالا استفاده می شود.

کلید اتوماتیک پارس فانال

انواع کلید اتوماتیک پارس فانال

 • کلید اتوماتیک کامپکت پارس فانال مدل PF3 قابل نصب برای مدارهای 16 تا 1600 آمپر
 • کلید اتوماتیک کامپکت پارس فانال مدل PF N قابل نصب در مدارهای تا 630 آمپر
 • کلید اتوماتیک کامپکت هوشمند پارس فانال مدل PF3N-630 INT با قدرت قطع جریان تا 65KA
 • کلید اتوماتیک کامپکت پارس فانال مدل PF3N-FIX قابل نصب در مدارهای 16 تا 1600 آمپر

کنتاکتور پارس فانال

یکی کلیدهای ایمنی کنتاکتور پارس فانال است که شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که برای کاربردهای آمپر بالا استفاده می شود و از اصلی ترین کاربردهای آن در تابلو برق های صنایع مختلف می باشد. کنتاکتورهای پارس فانال انواع مختلفی دارند که هرکدام ویژگی خاص خود را داشته و برای ولتاژهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

کنتاکتور پارس فانال

ویژگی های کنتاکتور پارس فانال

 • قابل استفاده جهت قطع و وصل موتورهای الکتریکی AC
 • قابل استفاده در مدارهای روشنایی و راه اندازی موتورها
 • دارای تاییدیه و استانداردهای جهانی
 • قابل عرضه با ولتاژهای مختلف
 • دارای دو مدل کنتاکتور ساده و کنتاکتور قدرت

شما می توانید برای خرید کلید مینیاتوری پارس فانال، خرید فیوز مینیاتوری پارس فانال و همچنین اطلاع از قیمت فیوز مینیاتوری پارس فانال و همچنین مشاهده انواع کلید اتوماتیک پارس فانال، کلید اتوماتیک پارس فانال، کنتاکتور پارس فانال و دیگر تجیهزات و کلیدهای ایمنی به اتو ماسیون جنوب (TSJCO ) مراجعه کرده و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات تهیه نمایید.

کاتالوگ محصولات پارس فانال

شرکت پارس فانال یک شرکت معتبر ایرانی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و برق صنعتی فعالیت می کند. محصولات پارس فانالدارای کیفیت قابل قبول و قیمت مقرون به صرفه می باشند که همین امر باعث استقبال خوب از این برند معتبر داخلی شده است. تمامی محصولات پارس فانال تحت لیسانس شرکت فانال آلمان و با فنّاوری و کیفیت فانال آلمان مطابق با استاندارد IEC   ۶۰۹۴۷  تولید می شوند و دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. در صورت تمایل به مشاهده قیمت محصولات پارس فانال به صفحه  لیست قیمت محصولات پارس فانال  مراجعه فرمایید.

جهت دانلود pdf كاتالوگ پارس فانال  [اينجا]  كليد نماييد.

بروشور محصولات پارس فانال

كليد اتوماتيك كمپاكت پارس فانال PF3N

كليد اتوماتيك كمپاكت پارس فانال PF3N-FIX

كنتاكتورهاي DSL پارس فانال

كنتاكتورهاي قدرت DSL پارس فانال

كنتاكتورهاي قدرت PFC 9~85 و رله اضافه بارPFR 22~85 پارس فانال

كنتاكتورهاي PFC 100~400 و رله اضافه بارPFR 100~630 پارس فانال

كنتاكتورهاي قدرت PFC 500~800 و رله اضافه بار PFR630~800 پارس فانال

كنتاكتورهاي PFCM 9~16 پارس فانال

كليد مينياتوري PFN پارس فانال

كليد مينياتوري PFN-DC پارس فانال

تجهيزات جانبي كليدهاي مينياتوري پارس فانال

كليد محافظ جان PFR پارس فانال

كليدهاي محافظ جان تركيبي RCBO پارس فانال

كليدهاي مولتي محافظ پارس فانال

ايزولاتور سوئيچ پارس فانال

انواع شاسي و چراغ سيگنال پارس فانال

تايمر هاي پارس فانال(1)

تايمرهاي پارس فانال (2)

ليميت سوئيچ هاي PFB پارس فانال

ليميت سوئيچ هاي فلزي PFM پارس فانال

ميكروسوئيچ هاي PFMS پارس فانال

كليد فيوز گردان PFIR پارس فانال

كليد فيوزهاي PFIN پارس فانال

فيوزهاي كاردي پارس فانال

سكسيونرهاي PFFH پارس فانال

كليدهاي حرارتي MS-32 پارس فانال

ترانس هاي جريان PFC-30,40,60 پارس فانال

رگولاتورهاي هوشمند و خازن هاي اصلاح ضريب قدرت پارس فانال

نر و مادگي هاي صنعتي پارس فانال

محصولات پارس فانال

 • کنتاکتور پارس فانال
 • فیوز مینیاتوری پارس فانال
 • کلید حرارتی پارس فانال
 • کلید محافظ جان پارس فانال
 • بی متال پارس فانال
 • کلید اتوماتیک پارس فانال