محصولات شرکت ال اس/ال جی کره جنوبی (LS -LG)


شرکت LS  تولیدکننده تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی در کره جنوبی است و همچنین از زیرشاخه‌های شرکت LG می‌باشد. شرکت LG از دو شرکت LUCKY و GOLD STAR تشکیل‌شده است که شرکت GOLD STAR درزمینهٔ تأمین قطعات الکتریکی و شرکت LUCKY در زمینهٔ تولید مواد شیمیایی فعالیت داشتند. همچنین LG توانسته عنوان اولین شرکت تولیدکننده تجهیزات برقی در کره جنوبی که موفق به کسب گواهینامه ISO9001 شده است را به خود اختصاص دهد.

شرکت LG اولین خط تولید PLC را در سال 1984 افتتاح کرد. باگذشت دو سال ساخت اولین سری اینورتر خود را نیز در سال 1986 آغاز نمود. اما باگذشت زمان و گسترش یافتن این شرکت، LG تصمیم به مجزا نمودن بخش‌های تولیدی خود افتاد تا سرانجام به سه بخش GS، LG و LS تقسیم گردید. هرکدام به ترتیب درزمینهٔ ساخت‌وساز و نفت، شیمی و الکترونیک، اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را آغاز نمودند.

نهایتاً شرکت LS در سال 2005  باهدف «ارائه محصولات هوشمندانه در پی آینده‌ای جدید و پیشرو برای زندگی ایمن و مرفه» فعالیت خود را بطور رسمی آغاز نمود. واحد تولیدی شرکت LS که به تولید تجهیزات اتوماسیون و برق صنعتی پرداخته است(LS Industrial System)LSIS نام‌گرفته است.

بخش اول کلید های ال اس بصورت اجمال :

کلید اتوماتیک (کمپکت MCCB ) برند LS

کلید کمپکت LS، کلیدهای اتوماتیک MCCB یکی از محصولات الکتریکی هولدینگ LS و LG و SG می باشد، هولدینگی از کشور کره جنوبی با محبوبیتی پیشتر در تجهیزات الکترونیکی و صوتی تصویری برند LG که نه تنها در کره جنوبی بلکه در ایران نیز از برندهای مورد استفاده با فیدبک مثبت می باشد.

کلید کمپکت LS در بازار ایران در چند زیر دسته قرار میگیرند:

کلیدهای سری متاسل METASOL  : که در دو نوع غیر قابل تنظیم  و قابل تنظیم حرارتی و در سه ردیف ABN و ABS و ABH  به بازار ارائه شده اند.

کلیدهای سری سوسل SUSOL  : که در دو نوع قابل تنظیم حرارتی و مغناطیسی  و همچنین الکترونیکی در دو ردیف  TD و TS  به بازار روانه شده اند.

در لینکهای زیر می توانید ، کاتالوگ های هر سری از مدلهای فوق را دانلود فرمایید.

لینک دانلود کلیدهای کمپکت LS سری METASOL

لینک دانلود کلیدهای کمپکت LS سری SUSOL

با توجه به تعداد زیاد محصولات و پیچیدگی مدلهای مختلف ، هیچ جای نگرانی برای کاربران گرامی نمی باشد چرا که در فروشگاه ( TSJCO )  ، پرکاربردترین محصولات ، با دقت و به تفکیک ویژگی ها در محضر همکاران و دوستان گرامی برای بررسی محصول مورد نیاز پروژه خود ، قرار گرفته اند.

بخش  دوم : کلید های و 

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی