کنترل کننده رطوبت سانوارد مدل SUNWARD MODEL:SUN25-H با ولتاژ تغذیه ۱۰۰ -۲۲۰ولتV/AC همراه با سنسورIC

SUNWARD MODEL : SUN25-H SENSOR;IC RANGE : 0-100% OUTI;(ON/OFF) POWER : 100 - 220V/AC)

از {{model.count}} رای
تعداد
نوع
محصول در بسته بندی اصل تضمین سلامت و اصل بود کالا طبق مشخصات درج شده .
لطفا توجه فرمایید : تمامی قیمت ها افزایش یافته لطفا قبل از خرید و واریزی وجه آن( قیمت را استعلام فرمایید) با تشکر .
فروشنده: فروشگاه اینترنتی اتوماسیون جنوب
آماده ارسال ناموجود
1,060,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کنترلرطوبت.سانوارد  مدل (SUNWARD ENG MODEL : SUN25 -H)  باسنسور   ISENSORE : IC و رنج رطوبتی (RANGE : 0 -100% )  دو  خروجی. و فرمان رله (OUT1 : ON/OFF ) و تغذیه جریان وردی برق شهر ۱۰۰ - ۲۲۰ ولت (POWER :100-220 VAC ) یکی. از بهترین ها در نوع  خود می باشد با توجه به قیمت مناسب و خدمات بعد از فروش که ارائ می شود . با کارکرد عالی و مطلوبی که تا به امروز شاهد آن بودیم و قیمت بسیار مناسب آن در نوع خود بسیار بی نظیر می باشد . در برشوری که بصورت دفترچه کار بری کنترل رطوبت SANWARD به زبان فارسی و نگلیسی در جعبه و همراه با دستگاه جهت روش کاربرد دستگاه ارائه می شود . توجه به نکات مهم در استفاده از سنسور رطوبت شرح داده شده که رعایت آن جهت بهتر کار کردن دستگاه مهم و ضروی می باشد.در دفترجه راهنما به هفت مورد بطور کامل جهت کاربرد بهتر دستگاه اشاره شده است .1- قابلیتهای کلی 2- چگونکی تنظیم عملکرد رله های خروجی 3- نصب سنسور و تصحیح قرائت 4 - حساسیت قطع و وصل رله اول ( هیسترزیس)dif. 5 - تایمر تاخیری و عملکرد رله dLt اصلی 6- تنظیم رله اول ( رطوبت زنی یا رطوبت زدایی ) 7- حفاظت و ایمنی. LOC  

دستگاه و کنترل رطوبت زن و رطوبت زدایی برند سانوارد مدل  (SUNWARD MODEL : SUN25_ H ) با ولتاژ تغذیه 100V AC - 220 V/Ac 50-60 HZ و 1-دارای قابلیت های کلی ذیل می باشد. کنترل پرسه های رطوبت زدایی یا روطوبت سازی ٍ حساسیت رله کنترل 25٪ :0  تا 0.1٪ درصدا امکان حد اقل و حد اکثر رطوبت توسط کاربر - امکان فاصله گذاری قطع و وصل رله از صفر تا 240 ثانیه - امکان قفل تنظیمات اصلی برای جلو گیری از دستکاری افراد عیر مجاز . 2- تنظیم عملکرد خروجی : دستگاه را روشن کنیدو منتظر نمایش رطوبت جاری در صفحه شوید . کلید SET را یک بار بفشارید ٍ صفحه باید چشمک زن شود . با کلید های UP یا Dn میتوانید ست پونت جدید را تنظیم نمایید . در صورت فشار ممتد هر یک از کلید های فوق بیش از 3 ثانیه . افزایش یا کاهش اعداد روی صفحه سیعتر اتفاق می افتد و در نهایت محدود به ارقامی که در تنظیمهای StL و StH آمده . خواهد شد . با فشار کلید SET عد در حافظه ذخیره میگردد و صفحه نمایش نمای جاری را نمایش میدهد. شماره ترمینالهای رله اصلی 8 و 9 و 10 می باشد .

3- نصب سنسور و تصحیح قرائت : برای نصب سنسور که دارای سه سیم به رنگ های قرمز . مشکی و سفید می باشد .سیم رنگ قرمز به ترمینال خانه شماره 1 و سیم مشکی رنگ به ترمینال خانه شماره 2 و سیم رنگ سفید به ترمینال خانه شماره 3 در سیستمهای سنسور IC متصل میگردد. توجه کنید که اتصال غلط سیمها نمایش Err را به دنبال دارد یا ممکن است خسارتی وارد نماید . توجه کنید طول سنسور حداکثر 30m متر و حتما از سیم شلید استفاده شود .

تصحیح  قرايت  سنسور  . یا خطای احتمالی آن به این صورت قابل اصلاح است . در حالی که رطوبت جاری را روی صفحه نمایش داریم کلید SET را برای مدت 5 ثاینه بفشارد . زمانی که نمایش diF رویت شد. کلید را ره کنید و با چند بار فشار کلید SET . با دیدن rST می توانید توسط کلید up یا Dn عدد مورد نظر را برای اضافه کردن و یا کسر نمودن از عدد نمایش تنطیم کنید با فشار 5 ثانیه ای کلید SET عدد در حافظه ذخیره میشود . 

حساسیت قطع و وصل رله اول (هیسترزیس ) diF . کنترل برای تنظیم رطوبت رله اول قطع و وصل می کند میتوان فاصله قطع و یا وصل یا عدد سیت پوینترا تعین نمود . این فاصله رطوبتی را همان پارامتر diF تعین می کند . برای آن کلید SET را بیش از 5 ثانیه بفشارید و تا رویت dIF نگه دارید . تغیر این پارامتر با کلید UP یاDn انجام می گیرد در محدود 0.1 تا 25 میتوانید آ» را تنظیم کنید . و با کلید SET آنرا ذخیره نماید . فشار ممتد این کلید شما را به صفحه دیگری میرساند .که در دفترجه راهنما شرح کامل آن دقیق توضیح داده شده است .

تایمر تاخیری عملکرد رله اصلی dLT .

  

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...